Acara Yapı İstanbul
Acara Yapı İstanbul
Acara Yapı İstanbul
Acara Yapı İstanbul
Acara Yapı İstanbul
Galeri
Galeri
Galeri
Galeri
Galeri

HAYALLERİNİZ
GERÇEĞE DÖNÜŞÜR...

Acara Yapı mimari, iç mimari, stand konularında, projenin
her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir.

TARİHÇE:

Acara Yapı kökleri 1977 yılına kadar uzanan bir aile şirketidir. Sektöre, öncelikle devlet ihaleleri alarak başyalan firmamız başta İstanbul, Ankara ve Tokat olmak üzere, ülkemizin bir çok ilinde okul, yurt, hastane, iş hanları ve konutlar inşa etmiştir. Son yıllarda artan konut ihtiyaçlarını kalitesinden ödün vermeden cevaplayan firmamız yaptığı her işte maksimum kalite, mükemmel işçilik prensiplerini fiyattan önce gözetmiştir. Önce kalite ve güvenlik diyen şirketimiz her geçen gün sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.

KURUMSAL:

VİZYON & MİSYON

Günümüz ve gelecek nesillerimizin yaşayacağı çağa uygun konutlar üreterek toplumun sosyal yaşantısına katkıda bulunmayı görev edinen Acara Yapı için tamamlanan her proje, yaşamları hep daha iyiye kavuşturmak adına atılmış idealist ve girişimci bir ruhun yansımasıdır.Çağdaş, deneyimli ve teknolojiye egemen olan Acara Yapı, değişen müşteri beklentilerine hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap vermek için çalışmaktadır. Yaşamsal işlevlere en ince ayrıntılardan başlayarak bakmak ve daima en iyiye imza atmak Acara Yapı’nın asla vazgeçmeyeceği bir iş prensibidir. Acara Yapı, bu prensiplerini gerçekleştirirken mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu bilinciyle yol almakta ve binlerce aileye güzel bir yaşam sunmak için, yeni projelerle hayallerindeki evleri inşa etmeye devam etmektedir.

KURUMSAL:

DEĞERLER

Tecrübemiz, dinamik yapımız ve işe olan bağlılığımızla müşterilerimizi anlayarak onların kullanımına elverıslı yasam alanları olusturmaktayız.Sağlamlık ana prensıbımız ve kullanıcı memnunıyetını esas alıyoruz. Fonksıyonu on planda tutarak, projelerımızde 21. yuzyıl mımarı çizgilerinden esınlenıyoruz. İhtiyaçların oraya çıkışı, konuların anlaşılmasıve bunlarla yakınlık kurarak konsept projeler oluştururken, yapının çevre, iç ve dış mekan gibi tüm detaylarını düşünerek faklılığı hissettiriyoruz.

Sürekli gelişime açığız ve yeni başarılar peşinde koşuyoruz.Sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya ve toplumsal yaşama saygı göstererek çalışıyoruz.İş programında tecrübelerimizden yararlanarak tüm organizasyonları koordineli, eksiksiz ve denetimli olarak ilerletiyoruz..Kalıcı degerler oluşturmaya çalışırken bu hususta güvenilirliği en üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz.

KURUMSAL:

FAALİYET ALANLARI

Uzun yıllardır inşaat sektöründe bulunan firmamız uzmanlaşmış kadrosu ile konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, fabrika, okul, yurt ve hastanE gibi üst yapılarda sorunsuz projeler üretmektedir..